OKNO TRANSFEROWE 2022 / 2023 !
O północy dzisiejszego dnia rozpocznie się okno transferowego na sezon 22/23. Zgodnie z regulaminem rozgrywek będzie trwało ono w okresie od 01.07.2022 do 31.08.2022. Dla klubów piłkarskich jest to najgorętszy okres, aby wzmocnić lub uzupełnić swoje składy do zbliżających się rozgrywek.
Nasz klub rozpocznie ten okres od podziękowań dla zawodników których w nadchodzącym sezonie nie zobaczymy w barwach Iskry.
Jarek Gambal - postać kluczowa, która swoim profesjonalizmem podczas meczów oraz treningów pokazał swoją wartość którą przyniósł do Naszego klubu.
Kamil Nowacki – z końcem sezonu zakończyło się wypożyczenie do Naszego klubu, Kamil mimo młodego wieku pokazał dojrzałość w swojej grze i był kluczowym zawodnikiem pierwszego składu.
Jakub Akacki – najmłodszy z zawodników który występował w pierwszej drużynie w rozgrywkach IV ligi. Aki charakteryzował się szybkością oraz dobrą techniką, po sezonie zakończy się jego wypożyczenie i wróci do klubu Miedź Legnica.
Kamil Izbiański – mimo kilku występów w naszej drużynie pokazał swoją jakość w bramce, broniąc strzały nie do obrony.
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszego klubu, dla Was wszystkich nasze drzwi są otwarte i mamy nadzieję Was jeszcze zobaczyć w koszulkach Iskry !
Drodzy Kibice, podziękujcie chłopakom w komentarzach za występy w Naszym klubie.
Dziękujemy !