OFERTA WSPÓŁPRACY

Zarząd klubu LKS Iskra Księginice zaprasza lokalne przedsiębiorstwa do współpracy w ramach sponsoringu.

Klub LKS Iskra Księginice jest jednym z najstarszych i najbardziej zasłużonych klubów sportowych w gminie Lubin. Początki klubu sięgają 1946 roku, przez te lata wielokrotnie dawał powody do dumy dla kibiców piłkarskich oraz całej gminy Lubin. Naszym zadaniem jest chęć rozwoju i promocji sportu w naszym mieście oraz organizacja i szkolenie grup młodzieżowych. Klub ma rzeszę wiernych kibiców, którzy wspierają go swym dopingiem, tym bardziej, że piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową w naszym mieście. Naszą ambicją jest, szkolenie naszej młodzieży aby dać dobre perspektywy na przyszłość, dobra gra na poziomie IV ligi.

Zalety reklamy przez sport:
– znudzenie reklamą tradycyjną i jej skuteczne omijanie
– forma pozbawiona agresji, łatwiejsza do zaakceptowania, łagodniejsza w komunikacji marketingowej
– wysoka skuteczność bazuje na identyfikacji kibiców z zawodnikiem, zespołem, sponsorem
– sport jest uniwersalny, szeroko dostępny, oparty na rywalizacji, wywołuje silne emocje
– pozwala zbudować unikalny wizerunek firmy poprzez przenoszenie pozytywnych cech z klubu, sukcesu, wydarzenia na wyobrażenie o firmie.

Dlaczego sponsoring poprzez piłkę nożną?
Reklama jest to medium ilościowe, oceniane na podstawie kosztów dotarcia do tysiąca odbiorców. Sponsoring natomiast to medium jakościowe, promujące firmę w ścisłym powiązaniu z wizerunkiem, prestiżem sponsorowanego wydarzenia. Obowiązujące we współczesnym świecie kanony aktywnego spędzania wolnego czasu powodują coraz większe zainteresowanie mediów sportem i aktywnością fizyczną. Piłka nożna pod każdym względem spełnia wszystkie wymagania, jakie stawiają przed nią media. Poza tym, reklama poprzez piłkę nożną bardzo polepsza się rozpoznawalność marki, produktu czy firmy na rynku lokalnym, pojawia się także możliwość dotarcia do nowych klientów i zaprezentowania nowych usług i produktów.

Oferujemy następujące sposoby komunikacji marketingowej:

– reklama na stadionie w formie udostępnienia miejsca na wiszący baner reklamowy
– reklama na oficjalnej stronie internetowej (banery, bezpośrednie linki do stron sponsora)
– reklama na oficjalnych kontach (fanpage) – Facebook
– reklama w cotygodniowych zapowiedziach meczów piłkarskich.

Mamy również do zaoferowania zróżnicowane formy współpracy, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z klubem LKS Iskra Księginice

Od roku 2022 przedsiębiorcy wspierający sport mogą skorzystać z nowych ulg podatkowych, więcej informacji pod linkiem:

Zostań Sponsorem i Partnerem klubu LKS Iskra Księginice !

Zapraszamy do Współpracy

Wiadomości (utwórz nową)