PODSUMOWANIE MECZÓW WEEKENDOWYCH
LKS Granit Roztoka - LKS Iskra Księginice 5:2
W przed ostatniej kolejce IV Ligi ulegamy na wyjeździe w Roztoce z wynikiem 5:2. Od samego początku meczu to Iskra wyglądała lepiej na tle rywala i stworzyła sobie więcej szans do sytuacji bramkowych. Drużyna gospodarzy odwróciła losy tego spotkania jeszcze w pierwszej połowie strzelając 3 bramki. Po raz kolejnym, mimo to że Iskra startowała z niższej pozycji, pokazała charakter na boisku, walcząc o każdy metr. Bramki dla naszego zespołu strzelali Kacper Hilla oraz Piotr Karczewski.
Drużynie LKS Granit Roztoka dziękujemy za sportową rywalizację i życzymy powodzenia w IV ligowych rozgrywkach.
--------------------------------------------------------------------
LKS Iskra Księginice II - LZS Czarni Dziewin 1:5
Rezerwy ulegają liderowi rozgrywek, którzy wczorajszym meczem przypieczętowali awans do klasy Okręgowej. Honorową bramkę dla Iskry zdobył: Patryk Sacha
Drużynie z Dziewina gratulujemy awansu i dziękujemy za sportową rywalizację.
#WSPIERAMYISKRĘ