NOWY TRENER LKS ISKRA KSIĘGINICE !
Drodzy Kibice oraz Sympatycy klubu LKS Iskra Księginice !
Traktujemy ten post jako zapowiedź tego co będzie się działo w nowym sezonie. Nowa szata graficzna oraz logo firmy Saller Polska zapowiada rozgrywki w klasie Okręgowej w sezonie 2022/2023.
Pierwszym transferem do naszego klubu jest transfer na pozycję Trenera. Zarząd klubu pragnie poinformować że związał się umową z trenerem Piotr Stańko, który w minionym sezonie prowadził rezerwy drużyny ZZPD Górnik Lubin oraz obecnie prowadzi drużynę w Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie. Warto również wspomnieć fakt że trener w swojej karierze był też asystentem I trenera w II lidze.
Największym sukcesem Piotra jest zdobycie Mistrzostwa Polski z drużyną Zagłębia Lubin CLJ U-15 w sezonie 17/18. Piłkarską Maksymą życiową jest: "Żeby zawodnicy zawsze schodzili z boiska z poczuciem, że dali z siebie wszystko."
To Motto idealnie wpisuje się w DNA drużyny Iskry Księginice, co mogliśmy zobaczyć w każdym meczu.
Trenerze ! Witamy na pokładzie, życzymy samych wygranych meczów oraz pięknej i widowiskowej gry naszej drużyny.
#WSPIERAMYISKRĘ